vk Kra pilt

KAITSEVÄE VÄRBAMISKESKUS

Tööajad: E-N 8.15 – 17.00 | R 8.15 – 15.45  

E-post: vkinfo@kra.ee

Taavi Ploompuu, osakonnajuhataja
Tel: 5330 9072
E-post: taavi.ploompuu@kra.ee

VK TALLINNA BÜROO

Aadress: Aiandi 15, 12918 Tallinn

Töötajad

Heidi Toomse, nõunik
Tel: 5302 2554
E-post: heidi.toomse@kra.ee

Igor Novitski, värbaja
Tel: 5854 4475
E-post: igor.novitski@kra.ee

Andrus Kahr, värbaja
Tel: 5300 7101
E-post: andrus.kahr@kra.ee

Saamuel Stepanov, värbaja
Tel: 5309 5458
E-post: saamuel.stepanov@kra.ee

Kalle Ots, värbaja
Tel: 5308 3126
E-post: kalle.ots@kra.ee

Daisi Želizko, värbaja
Tel: 5193 9039
E-post: daisi.zelizko@kra.ee

Sander-Siim Murik, värbamisturunduse spetsialist
Tel: 5884 3603
E-post: sander-siim.murik@kra.ee

VK TARTU BÜROO

Aadress: Puiestee 114c, 50604 Tartu

Töötajad

Villem Lõbu, RKÕ nõunik
Tel: 516 8521
E-post: villem.lobu@kra.ee

Katrin Rohtma, peaspetsialist
Tel: 516 3785
E-post: katrin.rohtma@kra.ee

Heigo Tasuja, värbaja
Tel: 5684 4840
E-post: heigo.tasuja@kra.ee

Madis Laanesoo, värbaja
Tel: 5345 1818
E-post: madis.laanesoo@kra.ee

Alar Parksepp, värbaja
Tel: 717 0816
E-post: alar.parksepp@kra.ee

Võta ühendust

  • E-post:
  • post