vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » Valvur (Võru)
LÕUNA PIIRKONNA TARTU VALVEKOMPANII

Kaitseliit on Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ja sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid. Kaitseliidu ülesanne on vabale tahtele ja omaalgatusele toetudes suurendada rahva valmisolekut kaitsta Eesti iseseisvust ja põhiseaduslikku korda.

Valvur (Võru)

  • Asukoht

    Võru

  • Tööülesanded

    • Kaitsta ja valvata valvekompanii valve ja kaitse alla antud valveobjekte ja tagada sellel asuva vara, isikute ja informatsiooni puutumatus ja turvalisus töölepingus, ametijuhendis ja valveobjekti tegevusjuhendis või nendega sarnastes dokumentides sätestatud korras.
  • Nõudmised kandidaadile

    • Eesti Vabariigi kodanik ja vanus vähemalt 19 aastat
    • Laitmatu taust (vastamine riigisaladusele juurdepääsuloa andmise tingimustele)
    • Eesti keele oskus kesktasemel
    • Soovitatavalt keskharidus
    • Vastad Kaitseliidu tegevliikmeks vastuvõtmise tingimustele
    • Üldfüüsilise testi sooritamist vähemalt 160 punktile
    • Töötervishoiu arstikontrolli
    • Valmisolekut läbida Kaitseliidu valveteenistuses töötava valvuri 2-nädalase erialakursuse
  • Kasuks tuleb

    • Eelnev turvatöö kogemus
    • Kaitseliidu ja/või kaitseväe taust
  • Omalt poolt pakume

    • Vahetustega graafikujärgset paindlikku tööaega
    • Arenguvõimalusi ja tööalast väljaõpet
    • Kaasaegseid töötingimusi ja varustust
    • Stabiilset sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Jaanuar 2020

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk alates 4.37 €/tunnis

  • Kandideerimise tähtaeg

    16.12.2019

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Kalle Ots / 5308 3126 / kalle.ots@kra.ee

Võta ühendust

  • E-post:
  • post