vk Kra pilt
Mereväe tuukrigrupp

Eesti merevägi on meie liitlaste hulgas tunnustatud miinitõrje asjatundja ning see tagab mereväe tuukritele põneva ning vaheldusrikka töö.

Mereväe laevastiku koosseisus tegutsevasse tuukrigruppi kuuluvad laeva- ja miinituukrid, kelle peamine ülesanne on otsida, identifitseerida ning kahjutuks teha meremiine ja teisi veealuseid lõhkekehi. Tänu erinevatele NATO ja teiste koostööpartnerite korraldatavatel  õppustel, koolitustel ja operatsioonidel osalemisele, võimaldab töö tuukrigrupis reisimist kogu maailmas ja rahvusvahelise koostöö tegemist teiste riikide asjatundjatega.

Tuuker

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Sukeldumisülesannete täitmine kuni 20 m sügavusel (lisaväljaõppe korral kuni 81 m sügavusel)
    • Sukeldumisvarustuse sihipärane kasutamine ja hooldamine
    • EOD ülesannete lahendamine (lisaväljaõppe läbimisel)
    • Parameediku kohuste täitmine (lisaväljaõppe korral)
    • Paadijuhi ülesannete täitmine (lisakoolituse läbimisel)
    • Sukeldumisjuhi ülesanded (sukeldumisjuhi koolituse läbimisel)
  • Nõudmised kandidaadile

    • Oled Eesti kodanik ja kaitseväekohustuslane (läbitud vähemalt SBK)
    • Omad vähemalt keskharidust
    • Väga head eesti keele oskust ja inglise keele oskus suhtlustasandil
    • Vastad tegevväelase tervisenõuetele
    • Vastad füüsilise ettevalmistuse nõuetele
    • Omad tehnilist taipu, suudad töötada pingelises olukorras kiirelt ja kindlalt
    • Valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse § 413 – 4110  (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru)
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Rahvusvahelist töökeskonda
    • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1250-2000 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    07.02.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus Andrus Kahr / Tel: 53 007 101/ E-post: andrus.kahr@kra.ee
    VASTUVÕTU KATSED 12.02.-13-02.2020.a

    5000 m jooks ajalimiit   22 min 45 sek
    400 m ujumine ajalimiit   10 min
    25 m vee all ujumine ajalimiiti ei ole
    Kätekõverdused ajalimiit   2 min
    Kõhulihaste harjutus(istesse tõus) ajalimiit   2 min
    Lõuatõmbed min. x5
    ABC test (lestade jalgapanek ja maski pähepanek 5 m sügavusel vees)
    Meditsiiniline kontroll
    Barokambri test
    Inglise keele test 70 punkti
    Vestlus

  • Lohista failid siia või