Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » TOITLUSTUSSEKSTSIOONI NÕUNIK
Kaitseväe Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatuse eesmärk on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ning jätkusuutlikkus vajalike materjalide, teenuste ja väljaõppega.  Põhiülesanneteks on logistika, toitlustuse, raamatupidamise, meditsiini, sotsaal- ja psühholoogiaalase toetuse, sõjaväemuusika ning ajateenijate väljaõppe tagamine.

TOITLUSTUSSEKSTSIOONI NÕUNIK

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Kaitseväe toidupakkide arendamine, vajaduste planeerimine ning soetuste tagamine eelarve piires
    • Toitlustusvarude standardiseerimine sh toidupakkide vajaduste määratlemine, Kaitseväe varude korrashoid ja järelevalve
    • Valdkonna eelarve planeerimine, analüüsimine ja kontroll
    • Materjalivaldkonna vastutav toidupakkide valdkonnas
  • Nõudmised kandidaadile

    • Kõrgharidus ja sellele lisanduv kutse või ametialane ettevalmistus toitlustuse valdkonnas
    • Eesti keele oskus kõrgtasemel
    • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (Microsoft Office programmid Word, Excel, PowerPoint, Outlook) ja sidetehnika kasutamise oskus
  • Kasuks tuleb

    • Töökogemus eriala valdkonnas
    • Programmide BUUM, Elkis, Axapta ja Postipoiss kasutamise oskus
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
    • Toetavat ja sõbralikku meeskonda
    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Arenguvõimalusi ja täiendusõpet
    • Sportimisvõimalusi
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1350 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    17.12.2019

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Igor Novitski / 5854 4475 / igor.novitski@kra.ee

  • CV edastamiseks on lubatud formaadid: pdf, doc, docx, bdoc, odt, jpg ja rtf. Teiste formaatide puhul edastada CV aadressile

    *Tarniga tähistatud väljad on kohustuslikud täita.

    NB! Kandideerimisel ametikohale nõustute oma isikuandmete töötlemisega Kaitseväe värbamiskeskuse ja Kaitseväe poolt. Värbamise ja valiku käigus paremusjärjestusse lisatud kandidaatidelt kogutud isikuandmeid säilitatakse värbamiskeskuses 150 kalendripäeva valiku lõppotsuse tegemisest, misjärel need hävitatakse. Ülejäänud kandidaatidelt kogutud isikuandmed hävitatakse pärast konkursi tulemustest teavitamist.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust

  • E-post:
  • post