Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » TOITLUSTUSSEKSTSIOONI NÕUNIK (HANKED)
Kaitseväe Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatuse eesmärk on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ning jätkusuutlikkus vajalike materjalide, teenuste ja väljaõppega.  Põhiülesanneteks on logistika, toitlustuse, raamatupidamise, meditsiini, sotsaal- ja psühholoogiaalase toetuse, sõjaväemuusika ning ajateenijate väljaõppe tagamine.

TOITLUSTUSSEKSTSIOONI NÕUNIK (HANKED)

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Kaitseväe toitlustusdokumentatsiooni väljatöötamine, juurutamine ja haldamine
    • Toitlustusvaldkonna hangete planeerimine, läbiviimine, täitmise kontroll ja aruandlus
    • Valdkonna eelarve planeerimine, analüüsimine ja kontroll
  • Nõudmised kandidaadile

    • Kõrgharidus ja sellele lisanduv kutse või ametialane ettevalmistus toitlustuse valdkonnas
    • Eesti keele oskus kõrgtasemel
    • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (Microsoft Office programmid Word, Excel, PowerPoint, Outlook) ja sidetehnika kasutamise oskus
  • Kasuks tuleb

    • Töökogemus eriala valdkonnas
    • Programmide BUUM, Elkis, Axapta ja Postipoiss kasutamise oskus
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
    • Toetavat ja sõbralikku meeskonda
    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Arenguvõimalusi ja täiendusõpet
    • Sportimisvõimalusi
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1350 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    17.12.2019

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Igor Novitski / 5854 4475 / igor.novitski@kra.ee

Võta ühendust

  • E-post:
  • post