Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » TOITLUSTUSSEKSTSIOONI NÕUNIK (HANKED)
Kaitseväe Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu  Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

TOITLUSTUSSEKSTSIOONI NÕUNIK (HANKED)

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Kaitseväe toitlustusdokumentatsiooni väljatöötamine, juurutamine ja haldamine
    • Toitlustusvaldkonna hangete planeerimine, läbiviimine, täitmise kontroll ja aruandlus
    • Valdkonna eelarve planeerimine, analüüsimine ja kontroll
  • Nõudmised kandidaadile

    • Kõrgharidus ja sellele lisanduv kutse või ametialane ettevalmistus toitlustuse valdkonnas
    • Eesti keele oskus kõrgtasemel
    • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (Microsoft Office programmid Word, Excel, PowerPoint, Outlook) ja sidetehnika kasutamise oskus
  • Kasuks tuleb

    • Töökogemus eriala valdkonnas
    • Programmide BUUM, Elkis, Axapta ja Postipoiss kasutamise oskus
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
    • Toetavat ja sõbralikku meeskonda
    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Arenguvõimalusi ja täiendusõpet
    • Sportimisvõimalusi
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1350 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    02.02.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Igor Novitski / 5854 4475 / igor.novitski@kra.ee

  • Lohista failid siia või