Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » TELEKOMMUNIKATSIOONI SPETSIALIST
KÜBERVÄEJUHATUS

Kaitseväe juhatajale otse alluva küberväejuhatuse põhiülesanne on nii sõja kui ka rahuajal kogu Kaitseväe strateegilise side korraldamine ja infotehnoloogiline toetamine ning kõrgemate staapide töökeskkonna loomine ja haldamine. Juhtida ja koordineerida küber- ja juhtimistoetuse alaste võimete arendamist ja korraldada küberrelvaliigi väljaõpet. Küberväejuhatuses õpetatakse välja sõjaaja- ja reservüksused, mille oskustele tugineb kriisi korral kogu Kaitseväe strateegiline side ja infotehnoloogia toimimine. Lisaks kuulub küberväejuhatuse koosseisu strateegilise kommunikatsiooni keskus, kellel on oluline roll Kaitseväes toimuva kajastamisel.

TELEKOMMUNIKATSIOONI SPETSIALIST

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Riigikaitseliste raadiosagedusspektrite haldamine
    • Sagedustaotluste väljastamine, menetlemine ning meeskonna toetamine sagedusspektri planeerimises ja koordineerimises
    • Raadiosageduste monitooring
    • Raadiomõõtmiste läbiviimine
    • Mõõteseadmete hooldamine, monitooringusüsteemide arendamine ning hangete läbiviimine

    See töö sobib Sulle, kui:

    • Oled analüütiline ja oskad seejuures näha tervikpilti
    • Omad tehnilist taipu ja kogemusi telekommunikatsiooni valdkonnas
    • Huvitud raadioside tehnoloogiatest ja nende arengust
    • Saad edukalt hakkama tekstide ja ametlike kirjade koostamisega
    • Suhtlemine ja enda ideede arusaadavaks tegemine ei valmista Sulle raskusi
    • Oled aus, usaldusväärne ja korrektne
  • Nõudmised kandidaadile

    • IKT-alane kõrg- või eriharidus (või selle omandamine lähema 12 kuu jooksul)
    • Telekommunikatsiooni valdkonna alased alusteadmised ning -oskused
    • Praktilised kogemused mõõteseadmetega
    • Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas ning inglise keele oskus suhtlustasemel
    • Inglise keele oskus B1 tasemel
    • Eesti kodakondsust
    • B-kategooria juhiluba
    • Valmisolekut taustakontrolli läbimiseks ja sobivust riigisaladuse juurdepääsuloa taotlemiseks ning väljastamiseks
  • Kasuks tuleb

    • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu
    • Varasem teenistuskogemus Kaitseväes
    • Varasem töökogemus raadioside võrkude planeerimises ja sagedushalduse regulatsiooni valdkonnas
    • Varasem töökogemus raadiosagedusspektri mõõtmistes
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Tugevat, professionaalset ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Aprill 2020

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 2000-2300 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    13.03.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Kalle Ots / 5308 3126 / kalle.ots@kra.ee

  • Lohista failid siia või