Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » TEENUSEADMINISTRAATOR
KÜBERVÄEJUHATUS

Kaitseväe juhatajale otse alluva küberväejuhatuse põhiülesanne on nii sõja kui ka rahuajal kogu Kaitseväe strateegilise side korraldamine ja infotehnoloogiline toetamine ning kõrgemate staapide töökeskkonna loomine ja haldamine. Juhtida ja koordineerida küber- ja juhtimistoetuse alaste võimete arendamist ja korraldada küberrelvaliigi väljaõpet. Küberväejuhatuses õpetatakse välja sõjaaja- ja reservüksused, mille oskustele tugineb kriisi korral kogu Kaitseväe strateegiline side ja infotehnoloogia toimimine. Lisaks kuulub küberväejuhatuse koosseisu strateegilise kommunikatsiooni keskus, kellel on oluline roll Kaitseväes toimuva kajastamisel.

TEENUSEADMINISTRAATOR

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Linux operatsioonisüsteemil põhinevate teenuste haldamine ja administreerimine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Infotehnoloogiaalane kutsekeskharidus või kõrgharidus
    • IT- alane töökogemus vähemalt 2 aastat
    • Heal tasemel Linuxi administreerimine
    • Inglise keele oskus B1 tasemel
    • Pingetaluvus
    • Viimasesse vooru pääsenuna valmisolekut taustakontrolli läbimiseks ja sobivust riigisaladuse juurdepääsuloa taotlemiseks ning väljastamiseks
  • Kasuks tuleb

    • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu
    • Varasem teenistuskogemus Kaitseväes
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Kvartalis 1 vabapäev
    • Stabiilset sissetulekut
    • Tasuta sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk alates 2300 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    13.03.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Kalle Ots / 5308 3126 / kalle.ots@kra.ee

  • Lohista failid siia või