Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » TARKVARA PEAARENDAJA
KAITSEVÄE AKADEEMIA

Kaitseväe Akadeemia (KVA) on rakenduskõrgkool, mis annab sõjaväelist kutse- ja kõrgharidust ning toetab teadus- ja arendustegevuse kaudu Eesti riigikaitset.

TARKVARA PEAARENDAJA

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Osalemine projekti raames meeskonnatöös kuni 31.dets 2020
    • IKT alaste lahenduste ja lähteülesannete väljatöötamise toetamine
    • IKT lahendustele välja töötatud arhitektuuri juurutamine, implementeerimine, dokumenteerimine ja testimine
    • Tehnilisele meeskonnale väljaõppe läbiviimine
    • Riiklikus ja organisatsioonisiseses koostöös (sh erialased konverentsid, töörühmad ja koolitused) osalemine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Erialane töökogemus vähemalt 7 aastat
    • Tarkvara arendus- ja haldusprotsesside tundmine
    • Tarkvara arenduse raamistike ja standardite tundmine
    • ITIL ja ISKE metoodikate tundmine ja nende oskuslik rakendamine vastavalt põhimõtetele
    • Erialaseks tööks, sh programmeerimiseks vajalike programmide kasutamisoskus
    • Ausus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime
    • Meeskonnatöö juhtimise oskus
    • Eesti keele oskus kõrgtasemel (C1)
    • Inglise keele oskus kesktasemel (B2)
    • Valmisolek taustakontrolliks Kaitseväe korralduse seaduse § 41³– 41¹º alusel
    • Vähemalt kahe loetletud programmeerimiskeele valdamine (üks kõrgtasemel):
      • C/C++/C#
      • Java
      • Python
      • PhP
      • JavaScript
      • ADA
      • Rust
  • Kasuks tuleb

    • Väga hea koostöövõime ning pinge- ja rutiinitaluvus
    • Arusaamine Kaitseväe eesmärkidest ja toimimisest
    • Võime osaleda uute lahenduste väljatöötamisel, neid rakendada ja töötada iseseisvalt ning efektiivselt kasutada aega
    • Töökogemus või pädevus riigikaitse valdkonnas
  • Omalt poolt pakume

    • Huvitavat ja riigi kaitsevõimet arendavat tööd
    • Isiklikku arengu võimalust läbi intensiivses arendusprogrammis osalemise
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 3500-3700 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    31.03.2020

  • Lisainformatsioon

    Konkursil osalemiseks nõutavad dokumendid: CV

    NB! Sõlmitakse käsundusleping tähtajaga kuni 31.detsember 2020

    Täpsemat teavet kandidaadile esitatavate nõuete ja konkursi kohta saab KVA haldusjaoskonna ülemalt kapten Siret Paabutilt (siret.paabut@mil.ee, tel 717 6111 või 525 6408) ning internetiaadressilt https://www.kvak.ee/too/.

    Kaitseväe värbamiskeskus / Madis Laanesoo / 5345 1818 / madis.laanesoo@kra.ee

  • Lohista failid siia või