Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » SÜSTEEMIADMINISTRAATOR
KÜBERVÄEJUHATUS

Kaitseväe juhatajale otse alluva küberväejuhatuse põhiülesanne on nii sõja kui ka rahuajal kogu Kaitseväe strateegilise side korraldamine ja infotehnoloogiline toetamine ning kõrgemate staapide töökeskkonna loomine ja haldamine. Juhtida ja koordineerida küber- ja juhtimistoetuse alaste võimete arendamist ja korraldada küberrelvaliigi väljaõpet. Küberväejuhatuses õpetatakse välja sõjaaja- ja reservüksused, mille oskustele tugineb kriisi korral kogu Kaitseväe strateegiline side ja infotehnoloogia toimimine. Lisaks kuulub küberväejuhatuse koosseisu strateegilise kommunikatsiooni keskus, kellel on oluline roll Kaitseväes toimuva kajastamisel.

SÜSTEEMIADMINISTRAATOR

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Windows domeeni haldamine
    • Windows operatsioonisüsteemil põhinevate teenuste haldamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Kutse- või kõrgharidus infotehnoloogia valdkonnas
    • IT- alane töökogemus vähemalt 4 aastat
    • Süvendatud teadmised ja oskused Active Directory ja rühmapoliisikate, Windows operatsioonisüsteemidega serverite ja tööjaamade seadistamises ja haldamises
    • Inglise keele oskus B1 tasemel
    • Pingetaluvus
    • Eesti kodakondsust
    • Valmisolekut taustakontrolli läbimiseks ja sobivust riigisaladuse juurdepääsuloa taotlemiseks ning väljastamiseks
  • Kasuks tuleb

    • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu
    • Varasem teenistuskogemus Kaitseväes
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Tugevat, proffessionaalset ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Jaanuar 2020

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Kokkuleppel

  • Kandideerimise tähtaeg

    15.12.2019

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Kalle Ots / 5308 3126 / kalle.ots@kra.ee

  • CV edastamiseks on lubatud formaadid: pdf, doc, docx, bdoc, odt, jpg ja rtf. Teiste formaatide puhul edastada CV aadressile

    *Tarniga tähistatud väljad on kohustuslikud täita.

    NB! Kandideerimisel ametikohale nõustute oma isikuandmete töötlemisega Kaitseväe värbamiskeskuse ja Kaitseväe poolt. Värbamise ja valiku käigus paremusjärjestusse lisatud kandidaatidelt kogutud isikuandmeid säilitatakse värbamiskeskuses 150 kalendripäeva valiku lõppotsuse tegemisest, misjärel need hävitatakse. Ülejäänud kandidaatidelt kogutud isikuandmed hävitatakse pärast konkursi tulemustest teavitamist.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust

  • E-post:
  • post