Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » STRATEEGILISE KOMMUNIKATSIOONI ANALÜÜTIK
Kaitseväe peastaap

Kaitseväe peastaap on Kaitseväe juhataja tööorgan ning väeliikide ühendstaap, mis tegeleb Kaitseväe operatiivjuhtimise, väljaõppe ja arendusega. Peamine ülesanne on riigikaitse arengu toetamine planeerides ja koordineerides Kaitseväe tegevusi.

STRATEEGILISE KOMMUNIKATSIOONI ANALÜÜTIK

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Avaliku inforuumi seire, analüüs ning tulemuste esitamine
    • Analüüsialase koostöö arendamine ja infovahetus teiste riigiasutustega ning rahvusvaheliste partneritega
    • Arvamusuuringute korraldamine, koordineerimine ja analüüs koos teiste riigiasutustega
  • Nõudmised kandidaadile

    • Kõrgharidus
    • Läbitud ajateenistus
    • Kõrgtasemel eesti, kesktasemel inglise ja vene keele oskus
    • Vajalike tekstitöötlusprogrammide ja andmekogude kasutusvõimekus
    • Taustakontrolli läbimisvalmidus
  • Kasuks tuleb

    • Meediauuringute läbiviimise kogemus
    • Statistilise andmeanalüüsi oskus
    • Ohvitseriharidus
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilse ja kindla sissetuleku
    • Põneva ja vaheldusrikka töö
    • Arenguvõimalused ja täiendõppe (koolitused nii Eestis kui välismaal)
    • Head sportimisvõimalused
    • Tasuta hambaarsti teenuse
    • 35 põhipuhkuse päeva aastas
  • Tööle asumise aeg

    24.02.2020 Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk tegevväelasena 2000-2150 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    24.02.2019

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Saamuel Stepanov / tel: 5309 5458/ e-post: saamuel.stepanov@kra.ee

  • Lohista failid siia või