Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » STAABIKAITSEJAO ÜLEM
Kaitseväe toetuse väejuhatuse logistikapataljon

Logistikapataljon on Kaitseväe toetuse väejuhatuse koosseisus olev allüksus, mille põhiülesanneteks väeüksuse rahu- ja sõjaaja allüksuste ettevalmistamine, väeüksuse reservüksuste formeerimise läbiviimine, lahinguvalmiduse tagamine ja Kaitseväe väe- ja struktuuriüksustele logistilise toetuse osutamine.

STAABIKAITSEJAO ÜLEM

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    • Staabikaitsejao juhtimine ja erialase väljaõppe läbiviimine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt nooremveebli auaste
    • Hea eesti ja kesktasemel inglise keele oskus
    • B-kategooria juhtimisõigus
    • Kogemus eelnevast teenistusest riviallohvitseri karjäärisüsteemi või erialastel ametikohtadel väljaspool Kaitseväge
    • Kontoritarkvara, sidetehnika ning andmebaaside kasutamisvõimekus
    • Valmisolek taustakontrolli läbimiseks
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
    • Arenguvõimalusi ja täiendõpet
    • Häid sportimisvõimalusi
    • Tegevväelastele ettenähtud soodustusi
    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Tasuta otsebussi marsruudil Tallinn-Ämari-Tallinn
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1300-1400 EUR kuus (vastavalt auastmele)

  • Kandideerimise tähtaeg

    15.12.2019

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Saamuel Stepanov / 5309 5458 / saamuel.stepanov@kra.ee

    Tegemist on tegevväelase ametikohaga.

Võta ühendust

  • E-post:
  • post