vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » SPORDIINSTRUKTOR
Vahipataljon

Vahipataljon kuulub sõjaväepolitsei koosseisu ning tegeleb ajateenijate väljaõppes sõjaväepolitsei reservüksuste ettevalmistamisega. Lisaks mehitab vahipataljon Vabariigi Presidendi ametiruumide auvahtkonda ja täidab riiklikel ning kaitseväelistel sündmustel sõjaväelisi tseremoniaalkohustusi.

SPORDIINSTRUKTOR

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Kehalise kasvatuse tundide ette valmistamine ja läbiviimine isikkoosseisule
    • Kehaliste võimete kontrolltestide läbiviimine
    • Vahipataljoni spordimetoodika ja väljaõppe valdkonna arendamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Kehakultuurialane kõrgharidus
    • Eelnev töökogemus õppetegevuse korraldamise valdkonnas
    • Eesti keele oskus kõrgtasemel
    • Valmisolek siselähetusteks
    • Algatusvõimeline, kohusetundlik, koostöövõimeline
    • Valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse § 413 – 4110  (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru)
  • Kasuks tuleb

    • Läbitud ajateenistus
    • Teenistuskogemus Kaitseväes
    • B-kategooria juhiluba
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Rahvusvahelist töökeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1500 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    31.01.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus Andrus Kahr / Tel: 5300 7101 / E-post: andrus.kahr@kra.ee

  • Lohista failid siia või