Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » PÕHIJUHTIMISPUNKTI JA SIDEMEESKONNA ÜLEM
Kaitseväe toetuse väejuhatuse logistikapataljon

Logistikapataljon on Kaitseväe toetuse väejuhatuse koosseisus olev allüksus, mille põhiülesanneteks väeüksuse rahu- ja sõjaaja allüksuste ettevalmistamine, väeüksuse reservüksuste formeerimise läbiviimine, lahinguvalmiduse tagamine ja Kaitseväe väe- ja struktuuriüksustele logistilise toetuse osutamine.

PÕHIJUHTIMISPUNKTI JA SIDEMEESKONNA ÜLEM

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    • Põhijuhtimispunkti ja sidemeeskonna alase arendustöö teostamine ning väljaõppe läbiviimine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt nooremveebli auaste
    • Kesktasemel eesti ja ühe võõrkeele (soovitatavalt inglise) oskus
    • Vajaliku kontoritarkvara ja andmebaaside kasutamisvõimekus
    • B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus
    • Valmisolek taustakontrolli läbimiseks
  • Kasuks tuleb

    • C-kategooria mootorsõiduki juhtimisõiguse olemasolu
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilse ja kindla sissetulekut
    • Huvitava ja vaheldusrika tööd
    • Arenguvõimalusi ja täiendõpet
    • Tegevväelastele ettenähtud soodustusi
    • Häid sportimisvõimalusi
    • 35 põhipuhkuse päeva aastas
    • Tasuta otsebussi marsruudil Tallinn-Ämari-Tallinn
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1450-1550 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    15.12.2019

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Saamuel Stepanov / 5309 5458 / saamuel.stepanov@kra.ee

    Tegemist on tegevväelase ametikohaga!

  • CV edastamiseks on lubatud formaadid: pdf, doc, docx, bdoc, odt, jpg ja rtf. Teiste formaatide puhul edastada CV aadressile

    *Tarniga tähistatud väljad on kohustuslikud täita.

    NB! Kandideerimisel ametikohale nõustute oma isikuandmete töötlemisega Kaitseväe värbamiskeskuse ja Kaitseväe poolt. Värbamise ja valiku käigus paremusjärjestusse lisatud kandidaatidelt kogutud isikuandmeid säilitatakse värbamiskeskuses 150 kalendripäeva valiku lõppotsuse tegemisest, misjärel need hävitatakse. Ülejäänud kandidaatidelt kogutud isikuandmed hävitatakse pärast konkursi tulemustest teavitamist.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust

  • E-post:
  • post