vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » REGISTRIPIDAJA
Eesti Kaitsevägi

Kaitsevägi on vabariigi valitsuse alluvuses olev sõjaväeliselt korraldatud täidesaatva riigivõimu asutus, mis asub kaitseministeeriumi valitsemisalas.
Kaitseväe peamine ülesanne on tagada valmisolek riigi kaitsmiseks sõjalise tegevusega. Kaitsevägi planeerib ja teostab operatsioone kõigi väeliikide üksusi kaasates.
Kaitseväe ülesandeks rahuajal on õhuruumi ja territoriaalvete järelevalve ja kontroll, pideva kaitsevalmiduse tagamine, ajateenijate väljaõpetamine ja reservvägede ettevalmistamine, üksuste ettevalmistamine ja osalemine rahvusvahelistel operatsioonidel ning tsiviilvõimude abistamine loodusõnnetuste või inimtegevuse tõttu aset leidnud katastroofide tagajärgede likvideerimisel.

REGISTRIPIDAJA

  • Asukoht

    Lääne-Harju vald

  • Tööülesanded

    • Juurdepääsupiiranguga dokumentide üle arvestuse pidamine, vormistamise kontrollimine ja registreerimine
    • Dokumentide liikumise korraldamine erinevate süsteemide vahel
    • Olemikontrolli teostamine ja dokumentide arhiveerimine
    • Teenistujate nõustamine juurdepääsupiiranguga dokumentide käitlemise küsimustes
  • Nõudmised kandidaadile

    • Eesti kodakondsust ja kaitseväekohustust või valmis võtma kaitseväekohustust
    • Vähemalt keskharidus ja 2-aastane töökogemus dokumendihalduse valdkonnas
    • Väga head eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas ning inglise keele valdamist kesktasemel
    • Head arvuti kasutamise oskus, sealhulgas teksti- ja tabelitöötlusprogrammide ning dokumendihaldussüsteemide kasutamise oskus
    • Valmisolekut läbida tausta- ja julgeolekukontroll
    • Eeldust vastama füüsilise ettevalmistuse nõuetele
    • Usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus ja suhtlemis- ja koostööoskus
    • B- kategooria autojuhiload
  • Kasuks tuleb

    • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu
    • Läbitud ajateenistus või varasem töökogemus Kaitseväes või Kaitseliidus
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset ja konkurentsivõimelist töötasu
    • Sportimisvõimalusi
    • Erialaseid täiendkoolitusi
    • Professionaalset meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Aprill 2020

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Kandideerimise tähtaeg

    31.01.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe Värbamiskeskus, Heidi Toomse, 5302 2554, heidi.toomse@kra.ee

  • Lohista failid siia või