Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » RAADIO-, NAVIGATSIOONI- JA MAANDUMISSEADMETE LÜLI TEHNIK
Lennubaas

Lennubaas on 1997. aastal loodud õhuväe koosseisu kuuluv taktikaline üksus. Tänu tipptehnoloogilisele varustusele on Ämari lennubaas moodsaim Baltimaades ja saab vastu võtta suuremõõdulisi sõjaväe- ja tsiviillennukeid. Lennubaas teeb aktiivset koostööd liitlasvägedega ja osaleb rahvusvahelistel sõjalistel õppustel.

RAADIO-, NAVIGATSIOONI- JA MAANDUMISSEADMETE LÜLI TEHNIK

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    • Meteoroloogiliste- ja raadioseadmete korralise hoolduse ja remondi teostamine
    • IT- ja sidevahendite väljastamine ja vastuvõtmine
    • Lennujuhtimise seadmete töö kontrollimine
    • Hoolduseks vajalike seadmestike, komponentide ja tööriistade korrashoiu tagamine
    • Raadio-, navigatsiooni-, maandumis-, meteo- ja salvestusseadmete sideliinide kaardistamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Oled Eesti kodanik ja kaitseväekohustuslane (meessoost isikutel läbitud ajateenistus)
    • Oskad eesti keelt C1 tasemel ja inglise keelt B1 tasemel
    • Omad allohvitseri I taseme sõjaväelist haridust, auaste vähemalt nooremseersant (selle puudumisel väljaõpe kohapeal)
    • Vastad tegevväelase tervisenõuetele
    • Vastad füüsilise ettevalmistuse nõuetele
    • Omad heal tasemel arvuti kasutamise oskust (sh teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskust)
    • Oled motiveeritud, täpne, analüütiline, algatus- ja otsustusvõimeline ning hea suhtleja
    • Omad tehnilist taipu, suudad töötada pingelises olukorras kiirelt ja kindlalt
    • Valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse § 413 – 4110 (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru)
  • Kasuks tuleb

    • C- kategooria sõiduki juhtimisõigus
    • Varasem töökogemus sidevaldkonnas
    • Erinevate mõõteseadmete tundmine (spektraalanalüsaatorid, ostsilloskoobid, signaaligeneraatorid jne)
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Rahvusvahelist töökeskonda
    • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
    • Tasuta transporti suunal Tallinn-Ämari-Tallinn
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    E-N 8015-17.00 ja R 8.15-15.45, peale väljaõpet vahetustega töö (24H)

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1700-1800 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    20.01.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus Andrus Kahr / Tel: 5300 7101 / E-post: andrus.kahr@kra.ee

  • Lohista failid siia või