Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » PRANTSUSE KEELE TÕLK
Scoutspataljon

Scoutspataljon on Paldiskis asuv 1. jalaväebrigaadi koosseisus olev professionaalse väljaõppega manööverüksus, mis on võimeline iseseisvaks lahingutegevuseks. Scoutspataljoni kõrge valmidusaste ja kiirreageerimisvõimekus annab vajadusel võimaluse kasutada üksust NATO, Euroopa Liidu või ÜRO juhitavatel rahvusvahelistel operatsioonidel. Pataljoni esmane prioriteet on arendada isikkoosseisu erialaseid ning lahingulisi oskusi, milleks Scoutspataljon pakub maailmatasemel professionaalset väljaõpet.

PRANTSUSE KEELE TÕLK

  • Asukoht

    Aafrika

  • Tööülesanded

    Seoses sõjalise operatsiooniga Aafrikas Mali Vabariigis otsime prantsuse keele tõlke, kes aitaksid suhelda Eesti kaitseväelastel Prantsuse kaitseväelaste ning kohalike elanikega.
    Rotatsiooni pikkus on 4 kuud, millele eelneb 3-kuuline väljaõpe.

  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt B2 tasemel prantsuse keele oskust (oluline on rääkimis-, kuulamis- ja lugemisoskus)
    • Tõlkimist suuliselt eesti keelest prantsuse keelde ja vastupidi
    • Eesti keele oskust B2 tasemel
    • Inglise keele oskust B1 tasemel
    • Võimet töötada edukalt pingeolukorras
    • Head suhtlemisoskust ja valmisolekut meeskonnatööks
    • Vastavust tegevteenistusse võtmise nõuetele, sh valmisolekut taustakontrolliks
  • Kasuks tuleb

    • Varasem tegevteenistus või läbitud ajateenistus
    • Prantsuse keelses keskkonnas elamise- ja töötamise kogemus (nt teenistus Prantsuse Võõrleegionis)
  • Omalt poolt pakume

    • Missiooniks vajalikku väljaõpet
    • Majutust ja toitlustust Kaitseväe poolt
  • Tööaeg

    Täistööaeg, tähtajaline rotatsiooni perioodiks, Aafrikasse suundumise ajad 2020.a täpsustatakse (toimub mitu rotatsiooni)

  • Teenistustasu

    Põhipalk kokkuleppel, millele lisandub lähetustasu (netopalk 60-70 EUR päevas)

  • Kandideerimise tähtaeg

    15.12.2019

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe Värbamiskeskus / Heigo Tasuja / heigo.tasuja@kra.ee 5684 4840

    Lisainfo küsimiseks helista telefonil 717 1111 või saada e-kiri aadressile andres.pehme@mil.ee

Võta ühendust

  • E-post:
  • post