Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » PÕHIJUHTIMISPUNKTI JA SIDEMEESKONNA ÜLEM
Kaitseväe toetuse väejuhatuse logistikapataljon

Logistikapataljon on Kaitseväe toetuse väejuhatuse koosseisus olev allüksus, mille põhiülesanneteks väeüksuse rahu- ja sõjaaja allüksuste ettevalmistamine, väeüksuse reservüksuste formeerimise läbiviimine, lahinguvalmiduse tagamine ja Kaitseväe väe- ja struktuuriüksustele logistilise toetuse osutamine.

PÕHIJUHTIMISPUNKTI JA SIDEMEESKONNA ÜLEM

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    • Põhijuhtimispunkti ja sidemeeskonna alase arendustöö teostamine ning väljaõppe läbiviimine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt nooremveebli auaste
    • Kesktasemel eesti ja ühe võõrkeele, soovitatavalt inglise, oskust
    • Vajaliku kontoritarkvara ja andmebaaside kasutamisvõimekus
    • B-kategooria juhtimisõigus
    • Valmisolek taustakontrolli läbimiseks
  • Kasuks tuleb

    • C-kategooria juhtimisõigus
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilse ja kindla sissetulekut
    • Huvitava ja vaheldusrika tööd
    • Arenguvõimalusi ja täiendõpet
    • Tegevväelastele ettenähtud soodustusi
    • Häid sportimisvõimalusi
    • 35 põhipuhkuse päeva aastas
    • Tasuta otsebussi marsruudil Tallinn-Ämari-Tallinn
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1500-1600 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    22.02.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskuse, Saamuel Stepanov, 5309 5458, saamuel.stepanov@kra.ee

  • Lohista failid siia või