Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » PERSONALISPETSIALIST
Kaitseliidu Tallinna malev

Kaitseliit on Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ja sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid. Kaitseliidu ülesanne on vabale tahtele ja omaalgatusele toetudes suurendada rahva valmisolekut kaitsta Eesti iseseisvust ja põhiseaduslikku korda.

PERSONALISPETSIALIST

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Tallinna maleva liikmeskonna arvestuse pidamine, personali andmebaaside pidamine ja koondaruannete koostame ja edastamine
    • Allüksuse personalipealike nõustamine, koolitamine ja abistamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Keskharidust
    • Eelnevat töökogemust ametikoha ülesannete täitmist toetaval ametikohal
    • Erialase seadusandluse tundmist
    • Riigisaladusele juurdepääsuluba või valmisolekut selle taotlemiseks
    • Eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel
    • Arvuti kasutamise oskust, sealhulgas ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlusprogrammide ning vajalike andmekogude kasutamise oskust
    • Algatusvõimet, kohusetundlikkust ja head suhtlemisoskust
  • Kasuks tuleb

    • Varasem töökogemus või kokkupuude Kaitseväe või Kaitseliiduga
    • Kaitseliidu liikmelisus
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilset sissetulekut
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1186 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    22.01.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe Värbamiskeskus, Kalle Ots, 5308 3126, kalle.ots@kra.ee

  • Lohista failid siia või