Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » PERSONALISPETSIALIST
Kaitseliidu Järva malev

Kaitseliit on Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ja sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid. Kaitseliidu ülesanne on vabale tahtele ja omaalgatusele toetudes suurendada rahva valmisolekut kaitsta Eesti iseseisvust ja põhiseaduslikku korda.

PERSONALISPETSIALIST

  • Asukoht

    Türi

  • Tööülesanded

    • Peamised tööülesanded on töösuhete administreerimine ja personaliarvestuses osalemine (ametijuhendid, puhkuse ajakavad, tööaja arvestuse pidamine, personalialaste taotluste koostamine ja esitamine jne), motiveerimisprotsessis osalemine, töötajate arendamise ja hindamise protsessis osalemine
    • Kaitseliidu vabatahtliku liikmeskonna üle arvestuse pidamine, aruannete koostamine; isikutoimikute haldamine
    • Kaitseliitu vastuvõtmise, väljaarvamise ja teenistuskäiguga seotud dokumentatsiooni koostamine ja edastamine, auastmete omistamise ja ergutamiste esildiste esitamise korraldamine, erinevate andmebaaside pidamine, allüksuste pealike nõustamine ja abistamine personalialastes küsimustes ja muud personalitööga seotud tegevused
  • Nõudmised kandidaadile

    • Esimese astme kõrgharidus (soovitavalt erialane) ja erialased täiendkoolitused
    • Soovitavalt eelnev teenistus Kaitseministeeriumi haldusalas
    • Arvuti kasutamise oskus, sh teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus
    • Dokumendihaldussüsteemi kasutamise oskus, soovituslikult algteadmised dokumendihaldusest
    • Hea kirjalik ja suuline väljendusoskus eesti keeles
    • Positiivne ellusuhtumine, suhtlemisoskus ja pingetaluvus
    • Valmisolek läbida põhjalik taustakontroll
  • Kasuks tuleb

    • Varasem töökogemus või kokkupuude Kaitseväe või Kaitseliiduga
    • Kaitseliidu liikmelisus
  • Omalt poolt pakume

    • Väljakutseid pakkuvat tööd Eesti suurimas vabatahtlikke koondavas riigikaitselises organisatsioonis
    • Toetust sisseelamisel ja võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks
    • Spordikompensatsiooni
  • Tööle asumise aeg

    Veebruar 2020

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1039 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    31.01.2020

  • Lisainformatsioon

    Kandideerimiseks saada palun elulookirjeldus ja motivatsioonikiri.
    Kaitseväe Värbamiskeskus, Kalle Ots, 5308 3126, kalle.ots@kra.ee

  • Lohista failid siia või