vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » NOORTEINSTRUKTOR
Kaitseliit Viru malev

Kaitseliit on Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ja sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid. Kaitseliidu ülesanne on vabale tahtele ja omaalgatusele toetudes suurendada rahva valmisolekut kaitsta Eesti iseseisvust ja põhiseaduslikku korda.

NOORTEINSTRUKTOR

  • Asukoht

    Rakvere

  • Tööülesanded

    • Koordineerida noortejuhtide osalemist maleva noorsootöös
    • Planeerida ja korraldada koolitusi ja muid väljaõppeüritusi
    • Esindada malevat erinevatel koostööüritustel
    • Maleva tegevuste kajastamine kodulehel ja massimeedias
  • Nõudmised kandidaadile

    • Keskharidus, soovitavalt erialane (noorsootöö või pedagoogika alane) kõrgharidus
    • Kohustuslik B-kategooria autojuhiload
    • Eelnev noorsootöökogemus (sh koolituskogemused, matkade korraldamise oskus, jne)
    • Hea eesti keele valdamine, ühe võõrkeele valdamine vähemalt B1 tasmel
    • MS Office kasutamise oskus heal tasemel
  • Kasuks tuleb

    • Kaitseliidu liikmeks olemine
    • Laagrikasvataja või – juhataja kutse omamine
    • Riigikaitse valdkonna tundmine
  • Omalt poolt pakume

    • Toetavat ja sõbralikku töökeskkonda ning meeldivat kollektiivi
    • Arenguvõimalusi ja täiendõpet
    • Sportimisvõimalusi
    • Kaasaegseid töötingimusi
    • Vaheldusrikast tööd
  • Tööle asumise aeg

    Jaanuar 2020

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Kokkuleppel

  • Kandideerimise tähtaeg

    12.12.2019

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Kalle Ots / 5308 3126 / kalle.ots@kra.ee

Võta ühendust

  • E-post:
  • post