Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » NOOREMSTAABIOHVITSER
Kaitseväe Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatuse eesmärk on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ning jätkusuutlikkus vajalike materjalide, teenuste ja väljaõppega.  Põhiülesanneteks on logistika, toitlustuse, raamatupidamise, meditsiini, sotsaal- ja psühholoogiaalase toetuse, sõjaväemuusika ning ajateenijate väljaõppe tagamine.

NOOREMSTAABIOHVITSER

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Planeerid Kaitseväe struktuuriüksuste, Kaitseliidu ja teiste asutuste kasutuses oleva Kaitseväe pioneerimaterjalide elutsüklit, juhid ja kontrollid käitlemist nende kasutusele võtmisest kuni kasutusest kõrvaldamiseni vastavalt sõjalise valmisoleku astmele oma materjalivaldkonna piires
    • Ametikoht vastutab pioneerimaterjalide materjalivaldkonna eest
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt leitnanti auastet
    • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (excel, word, power point) kasutamise oskust heal tasemel
    • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku materjaliarvestussüsteemi (MAS AX) kasutamise oskust
    • Eesti keele oskust kõrgtasemel ja inglise keele oskust kesktasemel
    • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu (taotletakse tööle asumisel)
    • Valmisolekut läbida tausta- ja julgeolekukontroll
  • Kasuks tuleb

    • Eelnev töökogemus ametikoha materjalivaldkonnas
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet koos stabiilse sissetulekuga
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
    • Teisi tegevväelastele ettenähtud soodustusi
    • Arenguvõimalusi ning täiendõpet
    • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Jaanuar 2020

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk alates 1700-1850 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    15.12.2019

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Igor Novitski / 5854 4475 / igor.novitski@kra.ee

    Tegemist on tegevväelase ametikohaga (ltn – kpt)

  • CV edastamiseks on lubatud formaadid: pdf, doc, docx, bdoc, odt, jpg ja rtf. Teiste formaatide puhul edastada CV aadressile

    *Tarniga tähistatud väljad on kohustuslikud täita.

    NB! Kandideerimisel ametikohale nõustute oma isikuandmete töötlemisega Kaitseväe värbamiskeskuse ja Kaitseväe poolt. Värbamise ja valiku käigus paremusjärjestusse lisatud kandidaatidelt kogutud isikuandmeid säilitatakse värbamiskeskuses 150 kalendripäeva valiku lõppotsuse tegemisest, misjärel need hävitatakse. Ülejäänud kandidaatidelt kogutud isikuandmed hävitatakse pärast konkursi tulemustest teavitamist.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust

  • E-post:
  • post