Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » NOOREMSTAABIOHVITSER
Kaitseväe Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatuse eesmärk on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ning jätkusuutlikkus vajalike materjalide, teenuste ja väljaõppega.  Põhiülesanneteks on logistika, toitlustuse, raamatupidamise, meditsiini, sotsaal- ja psühholoogiaalase toetuse, sõjaväemuusika ning ajateenijate väljaõppe tagamine.

NOOREMSTAABIOHVITSER

  • Asukoht

    Eametsa, Pärnumaa

  • Tööülesanded

    • Tagad Toetuse väejuhatuse julgeolekukorraldusliku toimimise
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt leitnanti auaste
    • Teenistus Kaitseväes vähemalt 5 aastat
    • Eesti keele oskus kõrgtasemel
    • Inglise keele oskus kesktasemel
    • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (Microsoft Office programmid Word, Excel, PowerPoint, Outlook) valdamise oskus heal tasemel
    • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu (taotletakse tööle asumisel)
    • Valmisolek läbida taustakontroll vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse § 41– 4110 (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru)
  • Kasuks tuleb

    • Varasem teenistuskogemus julgeolekuga seonduval ametikohal
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet koos stabiilse sissetulekuga
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
    • Huvitavat ja vaheldusrikast teenistust
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk alates 1700 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    15.12.2019

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Igor Novitski / 5854 4475 / igor.novitski@kra.ee

Võta ühendust

  • E-post:
  • post