vk Kra pilt
Merevägi

Merevägi osaleb aktiivselt NATO riikide vahelises koostöös, olles meie liitlaste ja partnerite hulgas tunnustatud miinitõrje asjatundja. Teenistus mereväe laevadel annab võimaluse külastada erinevaid sihtkohti üle maailma, töötada koos teiste riikide mereväelastega ning osaleda õppustel ja harjutustel, mis aitavad mereteid maailmasõjaaegsetest lõhkekehadest ohutumaks muuta.

MOTORIST

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Käsitled mereväe laeva jõuseadmeid ja sinna juurde kuuluvaid süsteeme
    • Viid läbi hoolduseid ning teostad vajadusel remonttöid
    • Teostad heitvee ja pilsivee ümbertöötlemist, väljapumpamist ja mõõtmist
    • Osaled sadamas ja merel laeva vahiteenistuses ning vajadusel teistes laevas tehtavates töödes
  • Nõudmised kandidaadile

    • Keskharidust ning motoristi või lukksepa erialast koolitust
    • Läbitud ajateenistust
    • Koostööoskust ja suutlikkust olla meeskonnamängija
    • Head eesti ning inglise keele valdamist
    • Isamaa vabaduse väärtustamist ja soovi kaitsta selle iseseisvust
    • Valmisolekut taustakontrolliks
    • Head füüsilist vormi
  • Omalt poolt pakume

    • 35 päevast põhipuhkust, mida on võimalus välja võtta nii suvel kui talvel
    • Tasuta arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet koos stabiilse sissetulekuga
    • Uusi väljakutseid, arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda
    • Välisriikide külastamise võimalust, mis annab uusi tutvusi, häid mälestusi ja väärt kogemusi
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk al. 1250 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    24.02.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Andrus Kahr / 5300 7101 / andrus.kahr@kra.ee

    Merevägi / n-ltn Daisi Želizko / 53849086 / daisi.zelizko@mil.ee

  • Lohista failid siia või