vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » RELVASTUSE LAOÜLEM
Kaitseväe Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu  Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

RELVASTUSE LAOÜLEM

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Korraldad Igapäevast laotööd sh tagad nõutud dokumentatsiooni olemasolu, ladustamise ja ohutusnõuete kontrolli laoobjektil
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt veebli auastet (läbitud vanemallohvitseride kursus (VABK/VAPK)
    • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (Microsoft Office programmid Word, Excel, PowerPoint, Outlook
    • Eesti keele oskust kõrgtasemel ja inglise keele oskust kesktasemel
    • Võimekust sooritada kehaliste võimete test positiivsele tulemusele
    • Valmisolekut läbida tausta- ja julgeolekukontroll
  • Kasuks tuleb

    • Eelnev töökogemus logistika valdkonnas
    • Andmebaaside (MAS AX, LOGFAS, Postipoiss) valdamise oskus
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1750 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    09.02.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Igor Novitski / 5854 4475 / igor.novitski@kra.ee
    Tegemist on tegevväelase ametikohaga!

  • Lohista failid siia või