vk Kra pilt
Kaitseväe Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu  Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

LAOHOIDJA

  • Asukoht

    Jõelähtme vald, Loo

  • Tööülesanded

    • Teostad varustuse vastuvõtmise, ladustamise, säilitamise, komplekteerimise, kontrolli ja väljastamise
    • Dokumenteerid laos tehtavaid toiminguid ning sisestad andmed ja info materjaliarvestussüsteemi
  • Nõudmised kandidaadile

    • Läbitud nooremallohvitseride kursus (NAK)
    • Keskharidus või kutsekeskharidus
    • Eesti keele ja inglise keele oskus heal tasemel
    • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (excel, word, power point) kasutamise oskust heal tasemel
    • Valmisolekut läbida tausta- ja julgeolekukontroll
  • Kasuks tuleb

    • Laotöö kogemus
    • Tõstukijuhi tunnistus
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet koos stabiilse sissetulekuga
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1250-1350 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    11.03.2020

  • Lisainformatsioon

    • Tegemist on tegevväelase ametikohaga
    • Täidetakse kolm ametikohta

    Kaitseväe värbamiskeskus / Ly Joakit / 5309 9273 / Ly.Joakit@kra.ee

  • Lohista failid siia või