Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » LAO RESSURSIARVESTAJA-VARUSTAJA
Lennubaas

Lennubaas on 1997. aastal loodud õhuväe koosseisu kuuluv taktikaline üksus. Tänu tipptehnoloogilisele varustusele on Ämari lennubaas moodsaim Baltimaades ja saab vastu võtta suuremõõdulisi sõjaväe- ja tsiviillennukeid. Lennubaas teeb aktiivset koostööd liitlasvägedega ja osaleb rahvusvahelistel sõjalistel õppustel.

LAO RESSURSIARVESTAJA-VARUSTAJA

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    • Varustuse tellimine, ladustamine ja väljastamine
    • Ladustatud varustuse seisukorra kontrollimine, mahakandmiste menetlemine
    • Varustusega seotud dokumentatsiooni pidamine ja täitmine
    • Ladude korrashoiu korraldamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Oled Eesti kodanik ja kaitseväekohustuslane (meessoost isikutel läbitud ajateenistus)
    • Oskad eesti keelt C1 tasemel ja inglise keelt B1 tasemel
    • Omad allohvitseri II taseme sõjaväelist haridust, (auaste vähemalt nooremveebel)
    • Vastad tegevväelase tervisenõuetele
    • Vastad füüsilise ettevalmistuse nõuetele
    • Omad arvuti kasutamise oskust (sh teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskust)
    • Oled motiveeritud, täpne, analüütiline, algatus- ja otsustusvõimeline ning hea suhtleja
    • Omad tehnilist taipu, suudad töötada pingelises olukorras kiirelt ja kindlalt
    • Valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse 413 – 4110 (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru)
  • Kasuks tuleb

    • Eelnev töökogemus laohoidjana
    • Laohoidja kutsestandardi omamine
    • Tõstukijuhi lubade olemasolu
    • Laoarvestus programmi MAS-AXAPTA tundmine
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Rahvusvahelist töökeskkonda
    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Sportimisvõimalusi
    • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
    • Tasuta transporti suunal Tallinn-Ämari-Tallinn
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1250-1350 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    20.01.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus Andrus Kahr / Tel: 53 007 101 / E-post: andrus.kahr@kra.ee

  • Lohista failid siia või