vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » LÄHIALA LENNUJUHT
Lennubaas

Lennubaas on 1997. aastal loodud õhuväe koosseisu kuuluv taktikaline üksus. Tänu tipptehnoloogilisele varustusele on Ämari lennubaas moodsaim Baltimaades ja saab vastu võtta suuremõõdulisi sõjaväe- ja tsiviillennukeid. Lennubaas teeb aktiivset koostööd liitlasvägedega ja osaleb rahvusvahelistel sõjalistel õppustel.

LÄHIALA LENNUJUHT

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    • Osutad ohutut ja korrapärast lennujuhtimisteenust vastavalt eeskirjadele ja kohalikele protseduuridele
    • Edastad infot vastutusalas olevatele õhusõidukitele
    • Kontrollid side- ja navigatsiooniseadmete ja raja valgustusseadmete korrasolekut ja parameetritele vastavust
    • Osutad häire- ja lennuinfoteenindust oma vastutusalas olevatele õhusõidukitele
    • Koordineerid lennuliiklust naaberüksustega
  • Nõudmised kandidaadile

    • Oled Eesti kodanik ja kaitseväekohustuslane (meessoost isikutel läbitud ajateenistus)
    • Lennuliikluse juhtimise alast eriharidust ja kehtivat lennujuhi või lennujuhiõpilase luba (loal pädevusmärget ADI ja oskusmärget TWR)
    • Head diktsiooni, teadmiseid lennuvälja käitamise põhimõtetest, aeronavigatsiooniteenuse osutajale kehtestatud nõuetest, AIS põhimõtetest ning oskust lahti kodeerida ja koostada lennunduslikke teateid
    • Omad allohvitseri I taseme sõjaväelist haridust, auaste vähemalt nooremseersant (selle puudumisel väljaõpe kohapeal)
    • Eesti keele oskust kõrgtasemel, inglise keele oskust vähemalt ICAO tasemel 4
    • Vastad tegevväelase tervisenõuetele
    • Vastad füüsilise ettevalmistuse nõuetele
    • Valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse § 413 – 4110  (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru)
  • Kasuks tuleb

    • Eelnev töökogemus lennujuhina
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Rahvusvahelist töökeskonda
    • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
    • Tasuta transporti suunal Tallinn-Ämari-Tallinn
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg, graafiku alusel

  • Teenistustasu

    Brutopalk alates 2000 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    20.01.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus Andrus Kahr / Tel: 53 007 101/ E-post: andrus.kahr@kra.ee

  • Lohista failid siia või