Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » LADUDE GRUPI ÜLEM-VANEMLAOHOIDJA
Kaitseväe toetuse väejuhatuse logistikapataljon

Logistikapataljon on Kaitseväe toetuse väejuhatuse koosseisus olev allüksus, mille põhiülesanneteks väeüksuse rahu- ja sõjaaja allüksuste ettevalmistamine, väeüksuse reservüksuste formeerimise läbiviimine, lahinguvalmiduse tagamine ja Kaitseväe väe- ja struktuuriüksustele logistilise toetuse osutamine.

LADUDE GRUPI ÜLEM-VANEMLAOHOIDJA

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    • Logistikapataljoni ladude jao juhtimine ja ladustatud varude haldamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt veebli auaste
    • Läbitud laonduskursused (soovituslik)
    • Vajaliku kontoritarkvara, sidetehnika ja andmebaaside kasutamisvõimekus
    • Eesti keele kõrgtase
    • B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus, soovitavalt ka C
    • Tõstukijuhi tunnistus
    • Valmisolek läbida taustakontroll
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilse ja kindla sissetuleku
    • Huvitava ja vaheldusrikka töö
    • Arenguvõimalused ja täiendõppe
    • Tegevväelastele ettenähtud soodustused
    • Head sportimisvõimalused
    • 35 põhipuhkuse päeva aastas
    • Tasuta otsebussi (Tallinn-Ämari-Tallinn)
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk alates 1650-1750 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    15.12.2019

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Saamuel Stepanov / 5309 5458 / saamuel.stepanov@kra.ee

    Tegemist on tegevväelase ametikohaga.

  • CV edastamiseks on lubatud formaadid: pdf, doc, docx, bdoc, odt, jpg ja rtf. Teiste formaatide puhul edastada CV aadressile

    *Tarniga tähistatud väljad on kohustuslikud täita.

    NB! Kandideerimisel ametikohale nõustute oma isikuandmete töötlemisega Kaitseväe värbamiskeskuse ja Kaitseväe poolt. Värbamise ja valiku käigus paremusjärjestusse lisatud kandidaatidelt kogutud isikuandmeid säilitatakse värbamiskeskuses 150 kalendripäeva valiku lõppotsuse tegemisest, misjärel need hävitatakse. Ülejäänud kandidaatidelt kogutud isikuandmed hävitatakse pärast konkursi tulemustest teavitamist.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust

  • E-post:
  • post