Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » Köögi abitööline (Jõhvi)
Kaitseväe Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatuse eesmärk on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ning jätkusuutlikkus vajalike materjalide, teenuste ja väljaõppega.  Põhiülesanneteks on logistika, toitlustuse, raamatupidamise, meditsiini, sotsaal- ja psühholoogiaalase toetuse, sõjaväemuusika ning ajateenijate väljaõppe tagamine.

Köögi abitööline (Jõhvi)

  • Asukoht

    Jõhvi

  • Tööülesanded

    • Kokkade abistamine toidu ettevalmistamisel, toitlustuskompleksi ruumide, köögiseadmete ja töövahendite korrashoidmine, nõude pesemine nõudepesumasinaga
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt põhiharidust
    • Eesti keele oskust vähemalt algtasemel (A2)
    • Valmisolekut taustakontrolliks
  • Kasuks tuleb

    • Suurköögis töötamise kogemus
  • Omalt poolt pakume

    • Kaitsevägi on alati olnud ja jääb usaldusväärseks tööandjaks
    • Saad hindamatud kogemused, mida Sa nii kergelt mujalt ei saa
    • Töö on vaheldusrikas
    • Mõistlikud vahetused, palju vaba aega
    • Saad ennast pidevalt erialaselt täiendada
    • Väärikas, stabiilne palk ja paindlikud tingimused
    • Vajadusel tööandja poolset transporti tööle sõiduks
    • Sinu kasutuses uued, kaasaegsed töövahendid
    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
  • Tööaeg

    Täistööaeg, tööajad vastavalt graafikule (2 vaba ja 2 tööl) 5.00-17.00 või 9.00-21.00

  • Teenistustasu

    Brutopalk 750 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    15.12.2019

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Igor Novitski / 5854 4475 / igor.novitski@kra.ee

  • CV edastamiseks on lubatud formaadid: pdf, doc, docx, bdoc, odt, jpg ja rtf. Teiste formaatide puhul edastada CV aadressile

    *Tarniga tähistatud väljad on kohustuslikud täita.

    NB! Kandideerimisel ametikohale nõustute oma isikuandmete töötlemisega Kaitseväe värbamiskeskuse ja Kaitseväe poolt. Värbamise ja valiku käigus paremusjärjestusse lisatud kandidaatidelt kogutud isikuandmeid säilitatakse värbamiskeskuses 150 kalendripäeva valiku lõppotsuse tegemisest, misjärel need hävitatakse. Ülejäänud kandidaatidelt kogutud isikuandmed hävitatakse pärast konkursi tulemustest teavitamist.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust

  • E-post:
  • post