Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » KÖÖGI ABITÖÖLINE (Võru)
Kaitseväe Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu  Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

KÖÖGI ABITÖÖLINE (Võru)

  • Asukoht

    Võru

  • Tööülesanded

    • Kokkade abistamine toidu ettevalmistamisel, toitlustuskompleksi ruumide, köögiseadmete ja töövahendite korrashoidmine, nõude pesemine nõudepesumasinaga
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt põhiharidust
    • Eesti keele oskust vähemalt algtasemel (A2)
    • Valmisolekut taustakontrolli läbimiseks
  • Kasuks tuleb

    • Suurköögis töötamise kogemus
  • Omalt poolt pakume

    • 35-päevast puhkust
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Arenguvõimalusi ja täiendõpet
    • Sportimisvõimalusi
    • Mõistlikuid vahetusi, palju vaba aega
    • Vajadusel tööandja poolset transporti tööle sõiduks
    • Vaheldusrikast tööd ja võimalust end pidevalt erialaselt täiendada
    • Uusi ja kaasaegseid töövahendeid
    • Võimalust töötada väärika ning usaldusväärse tööandja jaoks
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg, vahetustega. Kaks päeva tööl, kaks vaba. Tööajad vastavalt graafikule, 4:00-16:00 või 8:00-20:00.

  • Teenistustasu

    Brutopalk 800 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    01.03.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Igor Novitski / 5854 4475 / igor.novitski@kra.ee
    Võru toitlustuskompleks/ Ülle Hallop/ Tel: 717 4635/ E-post: ülle.hallop@mil.ee
    Täidetakse neli ametikohta.

  • Lohista failid siia või