Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » KÖÖGI ABITÖÖLINE (Ämari)
Kaitseväe Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatuse eesmärk on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ning jätkusuutlikkus vajalike materjalide, teenuste ja väljaõppega.  Põhiülesanneteks on logistika, toitlustuse, raamatupidamise, meditsiini, sotsaal- ja psühholoogiaalase toetuse, sõjaväemuusika ning ajateenijate väljaõppe tagamine.

KÖÖGI ABITÖÖLINE (Ämari)

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    • Kokkade abistamine toidu ettevalmistamisel, toitlustuskompleksi ruumide, köögiseadmete ja töövahendite korrashoidmine, nõude pesemine nõudepesumasinaga
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt põhiharidus
    • Eesti keele oskus vähemalt algtase (A2)
    • Valmisolekut taustakontrolli läbimiseks
  • Kasuks tuleb

    • Suurköögis töötamise kogemus
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Mõistlikuid vahetusi, palju vaba aega
    • Vajadusel tööandja poolset transporti tööle sõiduks
    • Vaheldusrikast tööd ja võimalust end pidevalt erialaselt täiendada
    • Uusi ja kaasaegseid töövahendeid
    • Võimalust töötada väärika ning usaldusväärse tööandja jaoks
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg, vahetustega. Pikk nädal ETRLP, lühike nädal KN. Tööajad vastavalt graafikule, 4.30-16.30 või 8.00-20.00.

  • Teenistustasu

    Brutopalk 750 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    15.12.2019

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Igor Novitski / 5854 4475 / igor.novitski@kra.ee

    Ämari toitlustuskompleks/ Britta Nurme/ Tel: 717 4619/ E-post: britta.nurme@mil.ee

Võta ühendust

  • E-post:
  • post