vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » KOMPANIITEHNIK
Kaitseväe Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu  Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

KOMPANIITEHNIK

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    • Tagada kompanii sõidukite ja tehnika korrasolek
    • Ajateenijate juhendamine sõidukite remondi ja hoolduse valdkonnas
    • Allüksuse kütuse ja määrdeainetega varustamise korraldamine
    • Kompanii tehniliste vahendite dokumentatsiooni haldamine
    • Töökaitse, töö- ja tuleohutuse nõuete täitmise eest vastutamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt nooremveebli auaste
    • Tehniline haridus või töökogemus sõidukite hoolduse- ja remondi valdkonnas
    • Teenistuskohustuste täitmiseks kontoritarkvara( Word, Excel ja PowerPoint) ja andmebaaside kasutamise oskus
    • Eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel
    • B- ja C kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus
    • Valmisolek läbida tausta- ja julgeolekukontroll
  • Kasuks tuleb

    • Tõstuki- või kraanajuhi tunnistus
    • Kompaniis kasutusel olevate rivisõidukite tüübikoolituste tunnistus
    • Sõidukiinstruktori tunnistus
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda
    • Vajadusel tagatakse transport Tallinn-Ämari-Tallinn
  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1750-1850 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    11.03.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Ly Joakit / 53099273 / Ly.Joakit@kra.ee

  • Lohista failid siia või