vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » KLARNETI MÄNGIJA
Kaitseväe Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu  Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

KLARNETI MÄNGIJA

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Osalemine Kaitseväe orkestri töös ja esinemine Kaitseväe orkestri koosseisus orkestrandina
  • Nõudmised kandidaadile

    • Läbitud ajateenistus
    • Vähemalt erialast keskeriharidus
    • Eelnevat kogemust puhkpilli- või sümfooniaorkestri puhkpillimängijana
    • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (nt Word, Excel) ja andmebaaside kasutamise oskust
    • Eesti keele ja inglise keele oskust heal tasemel
    • Valmisolekut taustakontrolli läbimiseks
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskond
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1250 EUR kuus (kõikide nõudmiste täitmise)

  • Kandideerimise tähtaeg

    08.03.2020

  • Lisainformatsioon

    Tegemist on 1. klarneti mängija ametikohaga.

    Kaitseväe värbamiskeskus / Ly Joakit / 53099273 / Ly.Joakit@kra.ee

  • Lohista failid siia või