vk Kra pilt
Luurekeskus

Luurekeskus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille ülesanne on teostada kaitseväeluuret ja koordineerida teiste struktuuriüksuste luure- ja julgeolekutegevust ning anda Kaitseministeeriumile, Kaitseväe juhatajale ja Kaitseväe juhataja asetäitjale luure- ja julgeolekuteavet.

KARTOGRAAF

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Andmete kogumine ja andmebaaside uuendamine. Andmetest toodame topograafilised kaardid, mida Kaitsevägi kasutab oma väljaõppes ja muus igapäevases tegevuses.
    • Töötame ESRI tarkvaraga.
    • Tegemist ajutise tööga (lapsehoolduspuhkuse asendaja), aga see annab Sulle hea kogemuse kaartide loomise ja tootmise protsessist.
  • Nõudmised kandidaadile

    • Teadmised geoandmebaasidest ja kaartide koostamisest
    • Hea kontoritarkvara kasutamise oskus
    • Eesti keele oskus kõrgtasemel
    • Valmisolekut kaitseväe taustakontrolli läbimiseks
    • Sobivus riigisaladusele juurdepääsuloa saamiseks
    • Hea suhtlemisoskus ja orienteeritus meeskonnatööle
    • Korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus, rutiinitaluvus
  • Kasuks tuleb

    • Valdkonda toetav kõrgharidus (nt geograafia, geodeesia)
    • Eelnev töökogemus geoinfosüsteemide/kartograafia vallas
    • Inglise keele oskus kesktasemel
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Kaasaegseid töövahendeid
    • Väljaõppe- ja koolitusvõimalusi
    • Tööd sõbralikus ja nooruslikus kollektiivis
  • Tööle asumise aeg

    Juuni 2020

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk alates 1640 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    29.02.2020

  • Lisainformatsioon

    NB! Tegemist ajutise tööga (lapsehoolduspuhkuse asendaja)!

    Kaitseväe värbammiskeskus / Heidi Toomse / Tel. 5302 2554 / vkinfo@kra.ee

  • Lohista failid siia või