vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » JURIST (AMETNIK)
2. jalaväebrigaad

2. jalaväebrigaad on Kaitseväe juhataja vahetus alluvuses olev sõjaväeliselt korraldatud Kaitseväe üksus, mille põhiülesanded on jalaväebrigaadi sõjaliste operatsioonide ning mobilisatsiooni planeerimine ja korraldamine, lisaks üksuste formeerimine oma vastutusalas.

2. jalaväebrigaadi rahuaja koosseisu kuuluvad 2. jalaväebrigaadi staap paiknevusega Luunjas Tartumaal, Kuperjanovi jalaväepataljon ning tagalapataljon paiknevusega Taara sõjaväelinnakus Võrus.

JURIST (AMETNIK)

  • Asukoht

    Luunja

  • Tööülesanded

    • 2.jalaväebrigaadi juriidiline teenindamine
    • Distsiplinaarjuurdluste ja väärteomenetluste läbiviimine
    • Dokumentide ja lepingute koostamine, dokumentide õiguslike aluste kontroll
    • Asutuse õigusloomeprotsessis osalemine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Eesti kodakondsus
    • Juriidiline kõrgharidus (magistrikraad võib olla omandamisel)
    • Inglise keele oskus vähemalt B1 tasemel
    • Valmisolek läbida taustakontroll
    • B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus
    • Kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, sealhulgas suutlikkus võtta iseseisvalt vastu otsuseid oma ametikoha pädevuse piires
    • Võime näha ette otsuste tagajärgi ja vastutada nende eest
    • Vähemalt 2 aastane töökogemus juriidilises valdkonnas
  • Kasuks tuleb

    • Eelnev töö- või teenistuskogemus Kaitseväes
    • Töökogemus avalikus teenistuses
    • Riigisaladuse juurdepääsuloa olemasolu
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Kaasaegseid töötingimusi
    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Enese arendamise ja täiendõppe võimalusi
    • Sportimisvõimalusi
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1750 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    23.02.2020

  • Lisainformatsioon

    Asukoht: Sirgu küla, Luunja vald, Tartumaa
    Kaitseväe Värbamiskeskus / Heigo Tasuja / heigo.tasuja@kra.ee / 5684 4840

  • Lohista failid siia või