Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » IT SPETSIALIST (kasutajatugi)
Kaitseliidu Peastaap

Kaitseliit on Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ja sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid. Kaitseliidu ülesanne on vabale tahtele ja omaalgatusele toetudes suurendada rahva valmisolekut kaitsta Eesti iseseisvust ja põhiseaduslikku korda.

IT SPETSIALIST (kasutajatugi)

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Kaitseliidu IT alane nõustamine ja IT alaste küsimuste lahendamine
    • kasutajatele telefoni ja e-posti teel küsimustele vastamine
    • IT tarkvara ja riistvaratemaatiliste küsimuste ja probleemide lahendamine
    • juhtumite registreerimine ja kasutajate teavitamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • keskharidus või kõrgharidus (soovitavalt IKT erialal);
    • hea eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel;
    • inglise keele valdamine erialasel tasemel;
    • arvuti kasutamise oskus professionaalsel tasandil (Microsofti platvormi tooted);
    • erialased teadmised (IT turvalisus, teeninduspõhimõtted, asjaajamine, dokumendihaldus, ajahaldus);
    • suhtlemis- ja koostööoskus;
    • usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus;
    • B- kategooria autojuhiluba.
    • Valmisolek taustakontrolliks Kaitseväe korralduse seaduse § 41³– 41¹º alusel
  • Kasuks tuleb

    • Kaughaldusvahendi SCCM tundmine;
    • Riigikaitse valdkonna tundmine;
    • Avalikus sektoris töötamise kogemus;
    • Juhendmaterjalide väljatöötamise kogemus;
    • Riigisaladusele juurdepääsu loa olemasolu;
    • Kaitseliidu liikmelisus
    • Valmisolek võtta kaitseväekohustust
    • CV-le lisada motivatsioonikiri
  • Omalt poolt pakume

    • Kaasaegset töökeskkonda
    • Sõbralikku kollektiivi
    • Sportimisvõimalusi
    • Erialast täiendkoolitust
  • Tööle asumise aeg

    Märts 2020

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk alates 1300 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    24.02.2020

  • Lisainformatsioon

    Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Raplamaa

    Kaitseväe värbamiskeskus / Kalle Ots / Tel. 5308 3126 / kalle.ots@kra.ee

    Ilmar Vessin, ilmar.vessin@kaitseliit.ee

  • Lohista failid siia või